Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530

8 800 ЕУР

Се продава од: Bmw 30 јун. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Se prodava Bmw 530d M-paket
Registrirano servis kompleten napraven
Bmw e63 orginal 19ki felgi siber
Nova gusena grana kozen interier full elektronik
Sedista so memoria greaci na sedista EL retrovizori
Tv ekran dvd cd changer i poveke dodatoci
Leaflet
Кон почеток