Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530D COMMON RAIL BUSINESS -99

3 000 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: XXX 10 апр. 03:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Kolata e vo odlicna sostojba, smenteo maslo vo motor (castrol),maslo i filter vo menjac,smenti gurtni i plocki.
4-Novi Dunlop winter sport gumi
Full koza cappuccino boja,M volan,komandi na volan,temopomat,siber,el stakla,el retrovizori,grejaci na sedista,senzori za dozd,telefon, fabricki xenon, dvozonska klima,el zaklucuvanje. Kolata e registrirana ima i zelen karton
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации