Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Се продава од: Goce Вчера 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Kolata e perfektna, bez nikakvi skrieni defekti, odrzuvana maksimalno, ne e kupena vo Bugarija, bez denar vlozuvanje vo nea.. Za poveke informacii +38977944886 moze Viber i WhatsApp
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации