Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 530 d -04

8 000 ЕУР

Се продава од: Darko 29 ноем. 04:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Voziloto e so kopmpletna servisna istrorija.
Gi poseduvam site fakturi za servis.
Darko
 
07039203
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации