Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530 D

3 900 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 06 септ. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Se prodava bmw 530 d ,2001 god so full oprema,redovno servisirano i odrzuvano
Aleksandar
070274079
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации