Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw E39 530d -01

3 000 ЕУР

Се продава од: Rade Carli 24 мај 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Bmw e39 530d
Godina 2001
Registrirano do 18.11.2020
So zelen karton
Full oprema
Kozen enterier
Atest folii
Novi gumi
Cena 3.000€
Kontakt tel 075 323 024
Moze zamena so vasha doplata
Voziloto e vo odlicna sostojba kako nadvoreshniot izgled istot taka i vantreshniot enterier kompletno servisirano
Okolu cenata ima prostor za dogovor samo na lice mesto
Rade Carli
075323024
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации