Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bmw 530 gt panorama distronik 2011

17 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 12 јун. 15:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

Ford Fiesta 1.4tdci klimatronik 2011 4 500 ЕУР
FORD FOCUS 1.6TDCI REDIZAJN -10 4 700 ЕУР
IVECO TERMOKING 6 600 ЕУР
MERCEDES-BENZ CITAN 108CDI -15 7 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
530
bmw 530gt panorama distronik
god.na proizvd.12/2010
pom.km 183.000
full oprema:klimatronik panorama distronik autopilot kamera al.bandasi ,el.stakla,el.retrovizori,centralno ,maglenki,bordkompjuter.....

plateni davacki do reg.

autologistik
070/305-695
071/304-420
www.autoplac.mk
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
Renault Megane 1.6 -16v automatic a-test plinski ured 2 200 ЕУР
PLAC VO CENTO DO CRKVATA BORIS TRAJKOVSKI 0 МКД
MERCEDES SPRINTER 313CDI TERMOKING -25c -10 9 000 ЕУР
FORD FOCUS 1.8TDCI KLIMA-01 1 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации