Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530d -06

11 000 ЕУР

Се продава од: Fuad 27 ноем. 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Se prodava BMW 530d 2006 mnogu socuvana registrirana so zelen karton do 2016/04
DVD
KOZA
NAVIGATION
SENZORI NAPRED NAZAD
ZAVESI
NOVI FELNI SO NOVI GUMI 18
VOLAN OD M-PAKET
SO SERVISNA KNISKA


Leaflet
Кон почеток