Македонски | Shqip | English |

BMW 530d -01 so celosno full oprema.moze i zamena

Се продава од: elce 27 јан. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.130 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Шуто Оризари, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
bmwto e staklo bez nikakva mahana napraen servis.. kolata e dzam vredi da se vide moze i zamena za nekoe pomaloo...za zamena druga cena...
Нема посетени огласи
Кон почеток