Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 530

6 500 ЕУР

Се продава од: јакуп берке таш Вчера 01:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW 530
-ima novi gumi (rezervna guma)
-kozni sedısta
-navıgacıa
-regıstracıja do 11.2020god.
јакуп берке таш
070 965 383
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации