Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 530D

0 МКД

Се продава од: Dalibor 26 ноем. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
BMW 530D 170kw 2007god.
Avtomatski menuvac,
registracija kasko do 19.06.2019 + zelen karton,
2 para badazi + zimski/letni gumi
Dalibor
 
078220083
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации