Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw f10 530d Facelift 2015

1 ЕУР

Се продава од: Bmw 17 окт. 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Se prodava Bmw f10 530 dizel Facelift so full oprema
Moze i zamena
Moze i za Stan Vo Struga
Leaflet
Кон почеток