Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530d

0 ЕУР

Се продава од: Saso 17 септ. 01:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Prodavam bmw 530d zacuvano staklo bez nikakvi maniii.. mozete da go proverite kade sakate smeneto ulje filtri kaisi . Kolata e vo top sostojba pali vozi moze i zamena
Leaflet
Кон почеток