Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530d

Се продава од: Vane Kolev 21 ноем. 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Sedan
Модел
530
Kolata e proizvedena 2005 godina za svajcarski pazar servisirana i registrirana do avgust 2020 vo odlicna sostojba motor i menjac pervektno ima sitni zabeleski so ogled na godinite od oprema poseduva najvisoko nivo na oprema sto kola moze da poseduva za poveke info javetese
070 346 838 Vane
Vane Kolev
070346838
Leaflet
Кон почеток