Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530D FACELIFT

Се продава од: nenad 28 ноем. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Se prodava BMW 530D Facelift 2002 god vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток