Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530 00

2 500 ЕУР

Се продава од: Boban 20 јун. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Registracija 27.06.2019
Napraven golem servis 1000km projdeni
Akolumator nov
Moze zamena samo so moja doplata
2500kesh
2800 zamena
Leaflet
Кон почеток