Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530

7 450 ЕУР

Се продава од: bmv 26 септ. 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Модел
530
shitet bmv 530 dizel.
Leaflet
Кон почеток