Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mini one 1.6 -03 full oprema klima

3 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf 14 фев. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата

BMW 320d -99 klima extrq auto plac cile 2 450 ЕУР
Opel corsa 1.2 benzin -04 Sega donesen od Ch 2 450 ЕУР
Opel Corsa 1.2 -03 donesen od Svajcarija 2 350 ЕУР
VW Golf 4 1.9 tdi -02 full auto plac cile 2 350 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Mini coper 1.6
God 2002-3
Klima
Abs
Servo
Airbag
Bord computwr
El stakla
Al felni
Dobri gumi
Moze zanena
Kollata je top
Vredi da se vidi
Auto plac cile j&n tetovo
Info 070827441
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата
Mercedes E 270 cdi karavan -03 full 2 650 ЕУР
VW Golf 4 1.9 tdi -02 full auto plac cile 2 350 ЕУР
BMW compact 320d -05 Full 2 650 ЕУР
Opel Corsa 1.8 gsi -03 donesen od Svajcarija extr 2 550 ЕУР
Кон почеток