Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 530d GT

16 500 ЕУР

Се продава од: Durim 22 ноем. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
Kolata e uvezena od zvajcarija e vo top sostojba
Durim
 
071387983
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации