Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530d -03

4 500 ЕУР

Се продава од: Tose Вчера 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
530
Prodavam Bmw e39 530d vo odlicna sostojba so full oprema samo za kesh
Leaflet
Кон почеток