Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530d M-PAKET FUL KOZA KSENON GERMANSKO FABRIKA

4 250 ЕУР

Се продава од: Xxxx 24 окт. 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
530
DOMAKINSKI CUVANO I ODRZAVANO
NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
SALTER MENJAC SO 6 BRZINI
4 NOVI GUMI
ZA PODETALNO NA TEL....
Leaflet
Кон почеток