Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 535D -04

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ВУЛИС-ХЕМ 17 окт. 21:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
535
Продавам BMW 535D М пакет со крем кожа, седишта со ладење ......
ВУЛИС-ХЕМ
преку 500 различни производи за чистење и нега на автомобили со 30 годишна традиција ISO90001 сертификати и веќе 15 годишно присуство на Македонскиот пазар,сопствена дистрибуција и рок на испорака за само 1(еден )работен ден
Посетете ја нашата продавница
Димче Лавчански 15а Прикажи на мапата
047230169, 070269169
https://www.voulis.com
ВУЛИС-ХЕМ
047230169, 070269169
Leaflet

ВУЛИС-ХЕМ

3 Огласи во продавницата
Kanistri 0 МКД
Centrifuga za susenje i perenje na tepisi 4 600 ЕУР
Кон почеток