Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 535 X-drive 313ks 13

30 000 ЕУР

Се продава од: BMW Вчера 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
535
Full oprema
Leaflet
Кон почеток