Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 535

Се продава од: Skenco 22 ноем. 14:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
535
BMW 535
313 коњски сили
М пакет
Со сервисна книшка, редовно оддржана во овластен сервис М кар.

Цена по договор
Кон почеток