Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 535D

Се продава од: Диме 26 мај 11:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
535
возило произведено за европски пазар, прв сопственик од салон, full опрема, чипуван мотор на 318KS со две турбини, одлично сочувано.
Диме
070204791
Кон почеток