Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 530D 2003

4 500 ЕУР

Се продава од: Tose 14 окт. 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
530
Prodavam Bmw e39 530d vo odlicna sostojba so full oprema samo za kesh
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации