Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 630

18 000 ЕУР

Се продава од: Davor 15 мар. 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Coupe
Модел
630
Proizvodnja 2006, prva registracija 2007 
109.000 km 
Bmw 6 coupe 3.0 i 
Manual 
Full option
Leaflet
Кон почеток