Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 635d FACELIFT 300 KS CABRIO INIDIVIDUAL-2009

19 900 ЕУР

Се продава од: Aa 16 септ. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Кабриолет
Модел
635
BMW 635d 300ks INDIVIDUAL bi-TURBO -2009

FULL OPREMA :
Individual
Head up displey
Navi tel
Auto pilot
Xenon bi-xenon
Parking senzori
Brzini na volan
Magnet vakum vrati
Vossen 20 so novi gumi

MOZE ZAMENA ZA POMALA KOLA !
ZA KES CENATA NE E FIKSNA !

Info : 071 943 673 - 071 970 009
Leaflet
Кон почеток