Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 640xd Gran Coupe INDIVIDUAL FULL

54 500 ЕУР

Се продава од: Kiril Ristov Денес 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
640
Se prodava BMW 640 xdrive, Gran Coupe. Na 100,500km realni, servisirana samo vo BMW Sofia.

Dva para bandazi so NOVI gumi, zimski 18ki i letni 20ki. Bandazite se ORIGINAL BMW! Full kasko do 2019

Voziloto poseduva od oprema se i sesto, Individual paket e vnatre a M nadvor. Kupena e na novo Germanija 148,000€!

Slikite zboruvaat :)

Moze zamena so vasa doplata za poevtino vozilo, 1000cc sportski motor ili stan!
Kiril Ristov
070395677
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации