Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

22 000 ЕУР

Се продава од: Bmw 09 дек. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Sedan
Модел
730
Kolata za svojata klasa ima mnogu oprema,ima servisna kniska,redovno sevisirana vo BMW servis,dva para gumi i bandasi,letni 19" i zinski 17",prekrasen interier bez grebanici i slicno...
Kolata e na bugarski redovni tabli i mozi da se carini vo eden den.
Mozi zamena... Mozna zamena za stan vo Skopje-Centar 50-60 kvadrati... Za poveke info zvonete na tel... Cenata e so plateni davacki do registracija...
Leaflet
Кон почеток