Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 730d avtomatik 2006

0 ЕУР

Се продава од: Danche Gorgieva 09 мај 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
*BMW 730d 170kw
* 2006god so 290000km realni
* redovno servisirana vo BMW servis i odrzavana vo extra sostojba
*vtor sopstvenik, kolata e kupena od Germanija
* moze da se carini so 50% pomalku davacki
* Navigacija
* Start /Stop
* Zapovedi na volan
* Bluetooth
* Vozdusni pernicinja
* Preden i zaden senzor
* Vnatresen filter za vozduh
* Kontrola na klimata
* Greaci na sedista
* Dvostrani svetlosni retrovizori
* Sistem za radio podatoci
* CD Player
* AM/FM
*Premium radio
* Satelitsko radio
* 10 zvucnici
* Audio kontrola na volanot

* 072 208 038 Angel
Danche Gorgieva
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации