Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 730 2009 moze i zamena

23 000 ЕУР

Се продава од: Zare 25 ноем. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
prodavam mnogu dobro socuvano vozilo redovno servisirano napraven kopleten servis bukvalno nemam nikakva mana sve fukcionira poseduva i mnogu oprema
auto pilot
-360c kameri
-navigacija golema
-greaci na sedista
-zavesa na zadno staklo
-eco pro, sport i sport+system
-klimatronik cetri zonska klima
-siber
-xenon / bi xenon
-angel eyes (led)
-kozen interier
-vakum na site 5 vrati
-led na site 4 bravi
-led na celiot interier
-auto hold
-cd radio so aux, usb, i bluetooth
-elek sklopuvanje na retrovizori so dalecinsko
-elek sedista
-memorija na sedista
-makagon
-kozen volan so komandi
-elek podesuvanje na volan
-elek sklopuvanje na retrovizori
-parking senzori napred i nazad
-zatemnati stakla
-prskalki za farovi

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации