Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 730 Vo odlicna sostojba -04

10 950 ЕУР

Се продава од: vele 10 фев. 19:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
Kolata e vo odlicna sostojba full oprema so servisna kniska kompletna .
napraven sega golem servis 3000 eur promeneto maslo siti filtri promena na celo podvozje potrosen materijal ,ramenja komplet i kocnici na se toa ima edna godina garancija .odi so 17 original Bmw felni a ima i plus 20 felni kupeni pred edna godina 3000 eur. Moze i za zamena so pomala kola BMW 5 disel ili bmw 3 disel po moznost automatik.
Leaflet
Кон почеток