Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 730XD MPAKET INDIVIDUAL -16

0 МКД

Се продава од: BMW Вчера 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
Kolata e kupeno vo Germanija vo salonot na BMW , kolata od salon e kupeno 143.451 EUR .

OPREM :
M PAKET
TELEVIZORI , SLISALKI , I PAD , DIGITRON
DISPLAY MONITOR
DISPLAY KEY BMW
4 ZONSKI KLIMA
MASAZERI NA SITE SEDISTA
GREENJE - LADENJE NA SEDISTA
360 STEPENI KAMERA
AUTO PILOT
PILOT PARKING
BANDASI 20KI MPAKET + LETNI GUMI
BANDASI 17KI + ZIMSKI GUMI
FULL KASKO
I MNOGU DRUGO ...

SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI !!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации