Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 730d F01

0 МКД

Се продава од: Tose 20 јан. 09:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
Odlicna sostojba bez nikakvi dopolnitelni trosoci
Motor 3000ccm3 180kw 245ks
Vtor sopstvenik
Garazirano vozilo
Registrirano cela godina
Napraven generalen servis
Smeneto maslo vo menuvac
2 seta bandazi gumi
Vakum na vrati
Visoko nivo na oprema
3 kluca
Webasto
Leaflet
Кон почеток