Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 730D FUL OPREMA BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA FABRIKA

Се продава од: xxx 14 јан. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
FUL OPREMA REDIZAJN
NEMA NEKOJ PROBLEM DA MU SVETI NA SAL TABLA
NEMA NEKOJA OPCIJA DA NE MU FUNCIONIRA.PERFEKTNO VOZILO
DOMAKINSKA KOLA
NEMA KRCKANJ NEMA TROPANJE
071-341-625
Leaflet
Кон почеток