Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 730 d long special verzija full -10

0 МКД

Се продава од: bmw 31 мар. 20:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
BMW 730 d 245 ps
Full oprema
Long ekstra verzia
Koza
Klimatronic
Greaci na sedista( napred nazad)
Auto pilot
Siber
Ultra zraci za KM
Bmw dinamic xenon
Kamera (nazad , napred , stranicno)
Board computer
Golema navigacija
2x TV player nazad
Regsitrirana na mk tablici
Kolata e so naj visoko nivo na oprema
Moze zamena za pomalo vozilo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации