Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 730-D GOD -10

24 000 ЕУР

Се продава од: BMW 730D 15 јан. 09:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
Bmw 730 D

God 2009/2010

Avtomatik

Koza

Xenon

Senzori + kamera

Reg + Zelen Karton

So naj full oprema

4 novi zimski gumi

Full oprema

Full servis

Tel 070-256-047
BMW 730D
070-256-047
Leaflet
Кон почеток