Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 730d -10

0 ЕУР

Се продава од: Toshe 25 окт. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Седан
Модел
730
full oprema
smeneto ulje filter za ulje filter za vazduh filter za nafta
pred 2000 km
Leaflet
Кон почеток