Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 740 XD 20” FACELIFT BUSINESS CLASS

22 900 ЕУР

Се продава од: Blerim 23 јан. 01:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
740
FACELIFT BMW 740 4x4 NAJFULL OPREMA, BELA KOZA, MNOGU SOCUVAN KAKO NOV, 4 letni 4 zimski gumi, head up display. Servisna kniska.
SAMO KEŠ
Blerim
71260411
Leaflet
Кон почеток