Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 740d xdrive M paket 2011. god

17 900 МКД

Се продава од: Sabir 17 јан. 01:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Стил на каросерија
Седан
Модел
740
145000 km odlicna sostojba vo extra full oprema
Cena 17900 EUR
Кон почеток