Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 740 xdrive M-Pacet

Се продава од: Xd m pacet 04 мар. 12:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Advertiser
Година
2012
Менувач
Автоматски
Километража
180 000 - 189 999
Гориво
Нафта
Регистрација
Македонска
Боја
Бела
Локација
Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија
Sedan
Марка
7-серии / BMW
Модел
740
BMW e vo odlicna sostojaba full servisiran so dva para bandazi so novi gumi letovski i zimski dva kluca za povise info javete se na br 075423852
Xd m pacet
075423852
Leaflet
Кон почеток