Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 740 XDrive M-Paket individual Full

Се продава од: Isak 25 фев. 10:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Advertiser
Година
2013
Менувач
Автоматски
Километража
140 000 - 149 999
Гориво
Нафта
Регистрација
Македонска
Боја
Бела
Локација
Центар, Скопjе
Стил на каросерија
Sedan
Марка
7-серии / BMW
Модел
740
Kolata e vo odlicna sostojba prv gazada kupeno vo salon vo Germania redovno servisiran so dva par bandashi Zimski Gumi 19. i letni so bandasi 20
M Pacet Naj full oprema za povece info javete se na br 075 206 158 moze zamena za dzip so moja doplata za kes ekstra cena
Leaflet
Кон почеток