Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 740

39 000 ЕУР

Се продава од: Erdzan 25 дек. 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Sedan
Модел
740
Klasicen, moderen, urban, eleganten
BMW 740
Kilometraza 118000
Godina 2012
Moze i zamena za pomal avtomobil
Leaflet
Кон почеток