Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 740

29 000 ЕУР

Се продава од: Игор Денес 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Sedan
Модел
740
Највисоко ниво на опременост.
Сервисирано на секои 10000км
Менувано се според препорака на Бмв
Бмв сервис овластен
Комплет бандаши летни,комплет зимни.
Регистрирано до 01.28.2019
Зелен картон до иста дата
Каско осигурано
Игор
071547547
Leaflet
Кон почеток