Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 740 Xdrive F01

Се продава од: Fazli 23 ноем. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
740
Bmw 740

40 Xdrive
Dizel
2010
306 hp

Head up display
Key less go all doors
Adjustable seats front rear
Heating cooling all seats
Massage
Lane change assist
Distance assist

Mundet ndrim
Moze zamena
Leaflet
Кон почеток