Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

12 200 ЕУР

Се продава од: Ferhan 22 ноем. 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
745
Prodavam BMW 745d so registracija do februari 2019.
Kolata e mnogu socuvan, so mnogu oprema.
Samo za tie sto znat sto barat.
Ima eklusivna oprema
-vakum na vrati
-greac na volan
-greac na zadni i predni sedista
-masaza na sedista
-tempomat distronic (adaptive)
-soncev krov
-navigacija, bluetooth, CD changer, Aux i drugi.
Kolata ima realni 320000km, motorot e odlicen.

Leaflet
Кон почеток