Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 745d individual

10 000 ЕУР

Се продава од: Dragan Вчера 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Модел
745
Fulll oprema top.javete se z poveke info moze i na Mk tabli euro 4!!! Moze zamena so moja doplata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации