Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW M3

21 500 ЕУР

Се продава од: BMW Вчера 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Купе
Модел
M3
BMW M3 E36
3.2
6 Brzini
4 novi gumi
Kompletna servisirana pred 200 KM
Registrirana cela godina (pred 2 dena)
Auspug od 3000 evra (supersprint komplet)
Zvajcarska Kola, so garancia.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации