Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0 SD 286 KS

0 ЕУР

Се продава од: Deki 12 јун. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
M5
Se prodava Bmw X5 3.0 SD (bi-turbo) so 286 KS. Godina 2008 i kilometraza realana. Automatik i so Krem Koza! Bandasi 20ki
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации